Horse Power Racing

Kolay Sindirilebilir Kaliteli Protein

Horse Power Tamamlayıcı Yarış Atı Yemi

Her yaşta dinlenme, erken ve ağır antrenman dönemindeki yarış atları için hazırlanmış bir yemdir. İçerisinde barındırdığı lisin ve metionin gibi amino asit içeren kaliteli protein ve sindirimi yüksek lif kaynakları sayesinde sağlıklı mide fonksiyonları sağlar. Enerjice zengin, protein, mineral ve vitamin içeri ile dengeli bir yemdir. E Vitamini içeriği ise bağışıklık sistemini güçlendirici etkiye sahiptir. Daha güzel bir görünüm ve sağlıklı tırnak yapısı için biyotin içeriği eklenmiştir. İçeriğinde bulunan keten tohumu yağı ve soya fasulyesi yağı ile yemin enerji içeriği yükseltilmiş ve yemin sindirim kanalından daha yavaş geçmesini sağlayarak emilimi arttırır. Kobalt içermemektedir.

Ne zaman kullanılır?

Dinlenme durumundaki, erken ve ağır antrenman dönemindeki atların beslenmesi için kullanılır.

Kullanım Önerisi

• Dinlenme döneminde her 100 kg için 0,8 – 1,1 kg ölçeğinde verilmedir.
• Erken antrenman döneminde her 100 kg için 1 –1,3 kg ölçeğinde verilmedir.
• Ağır antrenman döneminde her 100 kg için 1,2 – 1,5 kg ölçeğinde verilmedir.
• Horse Power Yarış Atı Yemi verilirken dışarıdan herhangi bir başka yem katkısı vermeye gerek yoktur.
• Başka bir yemden Horse Power Tamamlayıcı Yarış Atı Yemine geçecekseniz kademeli bir şekilde geçiş yapılması gerekmektedir.

Karmadaki Hammaddeler

Yulaf, Arpa Flake, Soya Küspesi, Buğday Kepeği, Mısır kepeği, Keten Tohumu, Soya Kabuğu, Mısır DDGS, Mısır Flake, Yonca Pelet, Pamuk Tohumu Küspesi, Ayçiceği Tohumu Küspesi 35, Melas, Soya Yağı, Keten Yağı, Havuç Kurusu, Keçi Boynuzu, Dut Kurusu, Elma Kurusu, Armut Kurusu, Kayısı Kurusu, Tuz, Mermer Tozu, DCP, Vitamin – Mineral Premiksi, Toksin Bağlayıcı, Canlı Maya, Propiyonik Asit. GDO’lu Soya ve Mısır Ürünleri İçerir.