Hikayemiz

İnsan ve at… 6000 yıl öncesine uzanan; zaferlerle, acılarla ve zorluklarla dolu nice yolların birlikte aşıldığı, kadim bir dostluğun hikâyesi… İnsanın en yakın dostu, asaletin, kudretin ve başarının simgesi at, iyi beslenip sağlıklı olduğu müddetçe insanın en büyük yardımcısı, en gelişmiş silahı olmuş,medeniyetin ve tarihin akışını değiştirmiştir.
İyi bakılan, dolayısıyla sağlıklı olan ve performansını en üst seviyede kullanan at, savaşlar kazandırmış, aşılamaz denilen yolları aşmış, sahibini daima zafere taşımıştır. Bunun farkına varan* insan*, atları * en* iyi, kaliteli ve doğal şekilde beslemek için sürekli araştırmalar yapmış, ‘’yemden öte, doğal bir yakıt üretebilmeyi’’ amaçlamıştır.
Biz Horse Power olarak, bu büyük amaçtan hareketle 2016 yılında çalışmalarımıza başladık. Gücümüzü sektörde 70 yıllık idealist tecrübe İle birleştirdik ve bugün doğal bir* yakıt* olarak tarif edebileceğimiz, sağlıklı, doğal, zengin vitamin ve mineraller içeren Horse Power yemleri ortaya çıkardık. Hazır rasyonlar (karışımlar) halinde sunulan güçlü Horse Power yemlerin içerikleri, atlarınızın performans ihtiyaçlarına, gelişim dönemlerine göre belirlenmiştir.
Her şey en iyi dostlarımıza, en iyi olanı sunmak için…